Svet za obrazovkou a naše pocity

Žijeme v dobe, kedy sa telefón stal našou druhou rukou. Je to prvá, automatická voľba, po ktorej siahneme takmer vždy keď máme niečo riešiť. Stal sa prirodzenou súčasťou našich životov a spolu s ním aj činnosť písania.

Dnes je takmer úplne bežné napísať čokoľvek, kdekoľvek a komukoľvek. Namiesto toho, aby sme vyhľadávali osobný kontakt, uprednostníme pohodlie a jednoduchosť, ktorú nám dnešná doba ponúka.

Spolu s touto formou komunikácie sme preniesli do online sveta veľkú časť nášho života.  Internet sa nám stal v mnohých veciach pomerne veľkou oporou. Zdieľame cez neho svoje pocity, názory, myšlienky a v neposlednom rade riešime aj svoje problémy. Pre mnoho ľudí je komfortnejšie vyliať si svoje srdce do správy, než rozprávať o tom nahlas. Stalo sa už aj Vám, že namiesto toho, aby ste povedali, čo Vás naozaj trápi, ste to jednoducho napísali, lebo to bolo pre Vás úplne intuitívne? Myslím, že takúto situáciu sme zažili už asi každý.

Ako koučka, vnímam potreby svojich klientov a snažím sa im prispôsobiť do čo najväčšej možnej miery tak, aby sa v prvom rade klient cítil maximálne komfortne. Práve preto som vytvorila službu Virtuálnej kamarátky (https://solmejt.sk/sluzba/virtualna-kamaratka/), ktorá je Vám k dispozícii kedykoľvek treba.

Som tu pre Vás vždy, keď potrebujete. Či už sa potrebujete porozprávať o svojich bežných starostiach alebo problémoch, ktoré Vám nedajú spávať. Stačí zobrať telefón a ja si s Vami ochotne prepíšem hoc aj celý deň. Služba virtuálnej kamarátky je služba, ktorá je poskytovaná výlučne písomnou formou. V jednoduchosti – rozoberieme si to písomne v chate.

V týchto dňoch sa na nás valia informácie z každej strany. Príjemné aj tie menej potešujúce. Nie vždy ich však vieme sami spracovať a častokrát nám zamotajú hlavu tak, že sa cítime stratení. Virtuálna kamarátka je pripravená podať Vám pomocnú ruku a spoločnými silami pracovať na tom, aby ste nabrali ten správny vietor do svojich plachiet.

Ak cítite, že Vás niečo ťaží a radi by ste s tým niečo urobili, urobte prvý krok smerom k lepšiemu zajtrajšku a napíšte mi. Môžete sa spoľahnúť, že Vás neodmietnem. A nielen že neodmietnem, ale aj:

  • vypočujem si Vaše starosti
  • spolu s Vami nájdeme príčinu
  • zameriame sa na to, ako daný problém vyriešiť
  • spoločne Vás nasmerujeme k lepšej budúcnosti

Verím, že Vám tento článok dodal odvahu, nebáť sa hovoriť o svojich problémoch. Problémy boli, sú a budú. Je len na Vás, či sa im rozhodnete čeliť alebo im dovolíte, aby Vás ovládli. Zmena sa začína rozhodnutím. Vaším rozhodnutím posunúť svoj život dopredu. Rada Vás na tejto ceste podržím, podporím a nasmerujem.

Vaša Virtuálna kamarátka

Similar Posts