Sen alebo cieľ? Poďme na to!

299,00 

Máte nejaký nesplnený sen? Prípadne nedosiahnuteľný alebo nedokončený cieľ? Odhovárate sa od uskutočnenia tohto sna alebo cieľa? Zastavili Vás Vaše myšlienky pri realizácii, alebo ste ani nezačali, pretože ste si povedali množstvo dôvodov prečo sa to nedá, prečo sa to nepodarí a prečo nedokážete uspieť a zrealizovať tento sen/cieľ?

Poviem Vám len jedno : Som si istá, že sa vo Vás skrýva nesmierna vrodená sila. Máte neobmedzený potenciál, ste schopní, jedineční, vzácni a zaslúžite si mať a plniť si svoje sny, ktoré nosíte hlboko vo svojom srdci.

Ja viem, že možno máte plno obáv, strachu – predsa každý poznáme svojich verných „priateľov“ ( myslené ironicky ) menom strach a komfortná zóna. No verte mi, ak sa raz rozhodnete, že chcete a rozbehnete sa za tým – dokážete čokoľvek 🙂

Chcete lepšiu prácu? Nie ste spokojný vo svojom živote? Nemáte splnený sen z detstva? Máte vysnívané napr. lyže ale sú dosť drahé a z vášho platu si to nemôžete dovoliť? Je mi úplne jedno aký máte sen/cieľ, pre mňa za mňa sa poďme naučiť skákať na žirafe, poďme zrealizovať zasadenie fialky na Antarktídu, urobme z Vás astronauta/ku alebo vymyslíme podnikateľský plán pre predaj kôstok z melóna na ozdravné účely 🙂 🙂 🙂

Tak ešte raz – Nič nie je nemožné, zapamätajte si to 🙂

Ponúkam nasledovné – Čo keby sme sa pustili do realizovania? Poďme na to! Moju pomocnú ruku máte k dispozícii.

 

 

Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Služba je vykonávaná online prostredníctvom platformy Zoom.

V cene služby je zahrnutých 5 hodinových online stretnutí. Prvé je úvodné a nasledujúce štyri sú kontrolné ( kontrola pri dosahovaní určeného cieľa prostredníctvom kouča ).

Ďalšie informácie

Osobne / Online

Online, Osobne

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sen alebo cieľ? Poďme na to!”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *