Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

 • Biznis protokol – dodržiavanie obchodného protokolu

  250,00 

  Dodržiavanie obchodného protokolu posúva vašu firmu na vyššiu úroveň. Dokonale reprezentujte firmu smerom navonok a vo vzťahu k iným inštitúciám

  Termín školenia :  07.05.2022 – 08.05.2022

  Miesto školenia : Bratislava

  Rozsah 16 vyučovacích hodín – 4 bloky (2 dni)

  Počet účastníkov max. 15 

  Školenie vám pomôže získať istotu, že v úradnom styku vhodne komunikujete. Zlepšíte svoje vystupovanie pri oficiálnych podujatiach a všetky oficiálne aj neoficiálne pracovné udalosti budete zvládať bez stresu a s istotou. Viac sa budete môcť sústrediť na obsah rokovaní, nie na to, či sa vhodne správate.

  Vysvetlíme si, ako sa líši spoločenská prednosť v pracovných kontaktoch a či môže šéf dať prednosť asistentke. Ukážeme si, že vizitky nie sú len papierové. Podrobne si priblížime všetky formy komunikácie – kedy môžeme a kedy nesmieme použiť mobilný telefón, čo je to čarovná formulka, ako by mali vyzerať naše oficiálne listy, e-maily, ako je to s emotikonmi a prečo nepoužívať veľké písmená. Povieme si, ako sa správne pripraviť na online stretnutie a ukážeme si najväčšie prešľapy.

  Identifikujeme posolstvo našej firmy a naučíme sa ho čo najlepšie predniesť. Predstavíme si najväčších zabijakov nášho vystúpenia na rokovaniach. Rozoberieme si etiketu pri prijímaní návštev – kedy je to načas, ako ponúkať občerstvenie, kam hosťa posadíme a čo vypovedá naše privítanie a podanie ruky? Podrobnejšie sa pozrieme na VIP návštevu – aké dary by sme mali zvoliť, prečo sú červené ruže nevhodné, ako by mal vyzerať zasadací poriadok a skúsime rozlúsknuť oriešok protokolárneho poradia oficiálnych hostí. Vyskúšame si aj silu komplimentov a povieme si, ako môžu ovplyvniť naše vzťahy.

  Čo vám školenie poskytne? 

  • Rozšírite si poznatky v oblasti obchodného protokolu 
  • Získate istotu komunikácie v úradnom styku 
  • Zlepšíte svoje vystupovanie pri oficiálnych podujatiach 
  • Pracovné udalosti budete zvládať bez stresu a s istotou
 • Etiketa s ľahkosťou

  250,00 

  Etiketa s ľahkosťou – Vzdelávací program pre všetkých, ktorí sa chcú v spoločnosti cítiť príjemne a sebaisto.

  Termín školenia :  28.05.2022 – 29.05.2022

  Miesto školenia : Bratislava

  Rozsah: 16 vyučovacích hodín (2 dni)

  Počet účastníkov: max. 15 

  Školenie je vhodné pre všetkých, ktorí sa chcú v spoločnosti cítiť príjemne a sebaisto. Už nebudete sústreďovať pozornosť na to, čo je správne a čo nie, získate spoločenskú istotu a bezprostrednosť.

  Vysvetlíme si, kto má v spoločnosti prednosť, ako používame tituly a ako je to s tykaním, podávaním či bozkávaním rúk. Priblížime si každodenné situácie – kedy je vhodné telefonovať, či musíme telefón vždy zdvihnúť, ako sa správne vchádza do budovy, ako chodíme ulici alebo po schodoch, ako vyzliecť partnerke kabát a či platí etiketa aj vo verejnej doprave.

  Osvojíme si umenie nezáväznej spoločenskej konverzácie a aj to, ako sa správne predstaviť. Pozrieme sa, čo je dovolené v kaviarni a naopak, čo nikdy nesmieme urobiť v reštaurácii. Mimochodom, viete ako sa správne používa špáradlo, ako sa dvíha šálka s kávou, ako si správne objednať jedlo a aké sú najväčšie omyly stolovania? Na príkladoch si ukážeme, prečo šaty robia človeka a prečo by sme mali venovať pozornosť svojmu zovňajšku. Aké sú úskalia pánskeho aj dámskeho šatníka a čo znamená trio zloby? A prečo máme pri obliekaní počítať do deväť?

  Čo vám školenie poskytne? 

  • Zlepšíte si svoj imidž a spoločenské vystupovanie 
  • Získate istotu a bezprostrednosť v spoločenskom styku 
  • Rozšírite si poznatky v oblasti spoločenského protokolu 
  • Spoločenský styk budete zvládať bez stresu a s istotou
 • Rozvod/rozchod alebo záchrana vzťahu?

  89,00 

  2x osobné/online stretnutia

  Partnerské vzťahy a vzťahy všeobecne považujem za najdôležitejšie a zároveň najkomplikovanejšie.

  Niekedy sa vo vzťahu dostaneme do tzv. slepej uličky. Cítime sa osamelo a nenaplnene. Nevieme, či vzťah v ktorom sme, je možné zvrátiť do pôvodného stavu, poprípade zlepšiť. Ocitneme sa na akejsi pomyselnej križovatke a rozmýšľame čo ďalej?!

  Riešenie problémov vo vzťahu však vyžaduje vašu aktivitu. Neviem vyriešiť problém za Vás, ale vieme si spoločne prebrať, čo bude pre Vás najlepšie. Premyslieť vaše ďalšie kroky a vymyslieť/skúsiť čokoľvek, čo má čo i len najmenšiu šancu na úspech.

  Vo svojom živote som si prešla viacerými vzťahmi, svojimi obmenami, prácou na sebe, ako aj prácou na vzťahu. Bojovala som do posledného, ale aj zložila zbrane.

  Niekedy je ťažké pozrieť sa na vzťahy nezaujato. Môj pohľad dokázal klientom otvoriť oči a ukázať im, že nie je všetko tak čierne, ako sa im to momentálne javí. Dokázala som s klientmi úspešne prežiť rozvod a taktiež im pomôcť zachrániť vzťah.

  Pri svojej práci sa však dokážem odosobniť a pochopiť záujmy klienta.

  Spoločne dokážeme vymyslieť čokoľvek pre záchranu Vás, alebo Vášho vzťahu.

  Čo tak to skúsiť? Porozprávajme sa o vašom vzťahu a problémoch, ktoré v ňom aktuálne pretrvávajú.

 • Sen alebo cieľ? Poďme na to!

  299,00 

  Máte nejaký nesplnený sen? Prípadne nedosiahnuteľný alebo nedokončený cieľ? Odhovárate sa od uskutočnenia tohto sna alebo cieľa? Zastavili Vás Vaše myšlienky pri realizácii, alebo ste ani nezačali, pretože ste si povedali množstvo dôvodov prečo sa to nedá, prečo sa to nepodarí a prečo nedokážete uspieť a zrealizovať tento sen/cieľ?

  Poviem Vám len jedno : Som si istá, že sa vo Vás skrýva nesmierna vrodená sila. Máte neobmedzený potenciál, ste schopní, jedineční, vzácni a zaslúžite si mať a plniť si svoje sny, ktoré nosíte hlboko vo svojom srdci.

  Ja viem, že možno máte plno obáv, strachu – predsa každý poznáme svojich verných „priateľov“ ( myslené ironicky ) menom strach a komfortná zóna. No verte mi, ak sa raz rozhodnete, že chcete a rozbehnete sa za tým – dokážete čokoľvek :)

  Chcete lepšiu prácu? Nie ste spokojný vo svojom živote? Nemáte splnený sen z detstva? Máte vysnívané napr. lyže ale sú dosť drahé a z vášho platu si to nemôžete dovoliť? Je mi úplne jedno aký máte sen/cieľ, pre mňa za mňa sa poďme naučiť skákať na žirafe, poďme zrealizovať zasadenie fialky na Antarktídu, urobme z Vás astronauta/ku alebo vymyslíme podnikateľský plán pre predaj kôstok z melóna na ozdravné účely :) :) :)

  Tak ešte raz – Nič nie je nemožné, zapamätajte si to :)

  Ponúkam nasledovné – Čo keby sme sa pustili do realizovania? Poďme na to! Moju pomocnú ruku máte k dispozícii.

   

   

 • Virtuálna kamarátka

  24,00 

  Osobne/Online – 24€ /1,5h 

  Veľa ľudí sa nechce z rôznych dôvodov zdôverovať svojim blízkym. Preferujú preto niekoho, kto je od daného problému odosobnený – teda niekoho                s odstupom.

  Premýšľali ste niekedy, aké by to bolo mať niekoho, kto iba počúva? Kto sa o Vás skutočne zaujíma, no nesúdi Vás? Kto sa porozpráva o čomkoľvek, bez akéhokoľvek názoru na Vašu osobu? Virtuálna kamarátka je presne takou priateľkou. Je tu pre každého.

  Virtuálna kamarátka si vypočuje Vaše problémy a pomôže Vám získať nový pohľad na svet. Zverte sa jej s tým, čo Vás trápi. Uľaví sa Vám.

  Virtuálny svet prináša viacero možností komunikácie – telefonát, videohovor alebo chat. Niekedy človek nedokáže o svojich pocitoch rozprávať a lepšie sa mu vyjadrujú jeho pocity písomne. Preto je táto služba poskytovaná aj formou chat-u/komunikácie v aplikáciách : Skype, FB messenger, WhatsApp, Viber, Signal. Výber aplikácie nechám na Vás.