Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

 • Chudnite s podporou a motiváciou kouča

  89,00 

  Koľko krát ste odkladali chudnutie na neskôr? Poprípade sa rozhodli, že začnete, ale nezačali ste? Tento problém poznám až veľmi dobre. Pred pár rokmi, som vážila 85 kg. Áno, možno si poviete, že to bolo nič, ale pre mňa to bolo zdrvujúce, nakoľko moja pôvodná váha bola 68 kg.

  Keď som mala 68 kg, cítila som sa komfortne a bola som so sebou spokojná.

  Za jeden polrok, sa mi však „podarilo“ pribrať skoro 20 kg. Dokázala som „vyrásť“ z veľkosti M na veľkosť L a XL. Som šikovná, čo poviete? :)

  Mimo tohto humoru (teraz sa na to už dokážem pozerať s humorom), mi v danom čase nebolo veľmi do smiechu. Mala som problém so svojim sebavedomím, bola som frustrovaná a navyše som sa nevedela pozrieť ani do zrkadla.

  Nebolo to pre mňa nič príjemné a myslím, že ak máte momentálne podobný problém – viete o čom píšem.

  Avšak, nevzdávajte sa. Treba len nabrať odvahu a začať. Vždy sa dá začať odznova, aj keď to predtým nevyšlo. A viete čo? Tentokrát to dokážete! Viem, že to zvládnete!

  Navyše máte pomocnú ruku profesionálnej koučky – tak prečo to nevyskúšať? Som si istá, že s mojou podporou a motiváciou to hravo zvládnete.

  Áno, je Vám jasné, že ja za Vás chudnúť nebudem :) Ale? Verte mi, že dokážete schudnúť.

  Jednoducho to nastavíme a bodka.

  Veľmi rada Vás privítam vo svete tzv. „extrémnych premien podľa Vladky“ :)

  Pusťme sa do toho odvážne, s humorom, bez teroru, s diciplínou a poriadnou dávkou motivácie! :)

 • Sen alebo cieľ? Poďme na to!

  299,00 

  Máte nejaký nesplnený sen? Prípadne nedosiahnuteľný alebo nedokončený cieľ? Odhovárate sa od uskutočnenia tohto sna alebo cieľa? Zastavili Vás Vaše myšlienky pri realizácii, alebo ste ani nezačali, pretože ste si povedali množstvo dôvodov prečo sa to nedá, prečo sa to nepodarí a prečo nedokážete uspieť a zrealizovať tento sen/cieľ?

  Poviem Vám len jedno : Som si istá, že sa vo Vás skrýva nesmierna vrodená sila. Máte neobmedzený potenciál, ste schopní, jedineční, vzácni a zaslúžite si mať a plniť si svoje sny, ktoré nosíte hlboko vo svojom srdci.

  Ja viem, že možno máte plno obáv, strachu – predsa každý poznáme svojich verných „priateľov“ ( myslené ironicky ) menom strach a komfortná zóna. No verte mi, ak sa raz rozhodnete, že chcete a rozbehnete sa za tým – dokážete čokoľvek :)

  Chcete lepšiu prácu? Nie ste spokojný vo svojom živote? Nemáte splnený sen z detstva? Máte vysnívané napr. lyže ale sú dosť drahé a z vášho platu si to nemôžete dovoliť? Je mi úplne jedno aký máte sen/cieľ, pre mňa za mňa sa poďme naučiť skákať na žirafe, poďme zrealizovať zasadenie fialky na Antarktídu, urobme z Vás astronauta/ku alebo vymyslíme podnikateľský plán pre predaj kôstok z melóna na ozdravné účely :) :) :)

  Tak ešte raz – Nič nie je nemožné, zapamätajte si to :)

  Ponúkam nasledovné – Čo keby sme sa pustili do realizovania? Poďme na to! Moju pomocnú ruku máte k dispozícii.

   

   

 • Zľava!

  Virtuálna kamarátka

  24,00 

  Osobne/Online – 24€ /1,5h 

  Veľa ľudí sa nechce z rôznych dôvodov zdôverovať svojim blízkym. Preferujú preto niekoho, kto je od daného problému odosobnený – teda niekoho                s odstupom.

  Premýšľali ste niekedy, aké by to bolo mať niekoho, kto iba počúva? Kto sa o Vás skutočne zaujíma, no nesúdi Vás? Kto sa porozpráva o čomkoľvek, bez akéhokoľvek názoru na Vašu osobu? Virtuálna kamarátka je presne takou priateľkou. Je tu pre každého.

  Virtuálna kamarátka si vypočuje Vaše problémy a pomôže Vám získať nový pohľad na svet. Zverte sa jej s tým, čo Vás trápi. Uľaví sa Vám.

  Virtuálny svet prináša viacero možností komunikácie – telefonát, videohovor alebo chat. Niekedy človek nedokáže o svojich pocitoch rozprávať a lepšie sa mu vyjadrujú jeho pocity písomne. Preto je táto služba poskytovaná aj formou chat-u/komunikácie v aplikáciách : Skype, FB messenger, WhatsApp, Viber, Signal. Výber aplikácie nechám na Vás.