Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

 • Biznis protokol – dodržiavanie obchodného protokolu

  250,00 

  Dodržiavanie obchodného protokolu posúva vašu firmu na vyššiu úroveň. Dokonale reprezentujte firmu smerom navonok a vo vzťahu k iným inštitúciám

  Termín školenia :  07.05.2022 – 08.05.2022

  Miesto školenia : Bratislava

  Rozsah 16 vyučovacích hodín – 4 bloky (2 dni)

  Počet účastníkov max. 15 

  Školenie vám pomôže získať istotu, že v úradnom styku vhodne komunikujete. Zlepšíte svoje vystupovanie pri oficiálnych podujatiach a všetky oficiálne aj neoficiálne pracovné udalosti budete zvládať bez stresu a s istotou. Viac sa budete môcť sústrediť na obsah rokovaní, nie na to, či sa vhodne správate.

  Vysvetlíme si, ako sa líši spoločenská prednosť v pracovných kontaktoch a či môže šéf dať prednosť asistentke. Ukážeme si, že vizitky nie sú len papierové. Podrobne si priblížime všetky formy komunikácie – kedy môžeme a kedy nesmieme použiť mobilný telefón, čo je to čarovná formulka, ako by mali vyzerať naše oficiálne listy, e-maily, ako je to s emotikonmi a prečo nepoužívať veľké písmená. Povieme si, ako sa správne pripraviť na online stretnutie a ukážeme si najväčšie prešľapy.

  Identifikujeme posolstvo našej firmy a naučíme sa ho čo najlepšie predniesť. Predstavíme si najväčších zabijakov nášho vystúpenia na rokovaniach. Rozoberieme si etiketu pri prijímaní návštev – kedy je to načas, ako ponúkať občerstvenie, kam hosťa posadíme a čo vypovedá naše privítanie a podanie ruky? Podrobnejšie sa pozrieme na VIP návštevu – aké dary by sme mali zvoliť, prečo sú červené ruže nevhodné, ako by mal vyzerať zasadací poriadok a skúsime rozlúsknuť oriešok protokolárneho poradia oficiálnych hostí. Vyskúšame si aj silu komplimentov a povieme si, ako môžu ovplyvniť naše vzťahy.

  Čo vám školenie poskytne? 

  • Rozšírite si poznatky v oblasti obchodného protokolu 
  • Získate istotu komunikácie v úradnom styku 
  • Zlepšíte svoje vystupovanie pri oficiálnych podujatiach 
  • Pracovné udalosti budete zvládať bez stresu a s istotou
 • Etiketa s ľahkosťou

  250,00 

  Etiketa s ľahkosťou – Vzdelávací program pre všetkých, ktorí sa chcú v spoločnosti cítiť príjemne a sebaisto.

  Termín školenia :  28.05.2022 – 29.05.2022

  Miesto školenia : Bratislava

  Rozsah: 16 vyučovacích hodín (2 dni)

  Počet účastníkov: max. 15 

  Školenie je vhodné pre všetkých, ktorí sa chcú v spoločnosti cítiť príjemne a sebaisto. Už nebudete sústreďovať pozornosť na to, čo je správne a čo nie, získate spoločenskú istotu a bezprostrednosť.

  Vysvetlíme si, kto má v spoločnosti prednosť, ako používame tituly a ako je to s tykaním, podávaním či bozkávaním rúk. Priblížime si každodenné situácie – kedy je vhodné telefonovať, či musíme telefón vždy zdvihnúť, ako sa správne vchádza do budovy, ako chodíme ulici alebo po schodoch, ako vyzliecť partnerke kabát a či platí etiketa aj vo verejnej doprave.

  Osvojíme si umenie nezáväznej spoločenskej konverzácie a aj to, ako sa správne predstaviť. Pozrieme sa, čo je dovolené v kaviarni a naopak, čo nikdy nesmieme urobiť v reštaurácii. Mimochodom, viete ako sa správne používa špáradlo, ako sa dvíha šálka s kávou, ako si správne objednať jedlo a aké sú najväčšie omyly stolovania? Na príkladoch si ukážeme, prečo šaty robia človeka a prečo by sme mali venovať pozornosť svojmu zovňajšku. Aké sú úskalia pánskeho aj dámskeho šatníka a čo znamená trio zloby? A prečo máme pri obliekaní počítať do deväť?

  Čo vám školenie poskytne? 

  • Zlepšíte si svoj imidž a spoločenské vystupovanie 
  • Získate istotu a bezprostrednosť v spoločenskom styku 
  • Rozšírite si poznatky v oblasti spoločenského protokolu 
  • Spoločenský styk budete zvládať bez stresu a s istotou