Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

 • Rozvod/rozchod alebo záchrana vzťahu?

  89,00 

  2x osobné/online stretnutia

  Partnerské vzťahy a vzťahy všeobecne považujem za najdôležitejšie a zároveň najkomplikovanejšie.

  Niekedy sa vo vzťahu dostaneme do tzv. slepej uličky. Cítime sa osamelo a nenaplnene. Nevieme, či vzťah v ktorom sme, je možné zvrátiť do pôvodného stavu, poprípade zlepšiť. Ocitneme sa na akejsi pomyselnej križovatke a rozmýšľame čo ďalej?!

  Riešenie problémov vo vzťahu však vyžaduje vašu aktivitu. Neviem vyriešiť problém za Vás, ale vieme si spoločne prebrať, čo bude pre Vás najlepšie. Premyslieť vaše ďalšie kroky a vymyslieť/skúsiť čokoľvek, čo má čo i len najmenšiu šancu na úspech.

  Vo svojom živote som si prešla viacerými vzťahmi, svojimi obmenami, prácou na sebe, ako aj prácou na vzťahu. Bojovala som do posledného, ale aj zložila zbrane.

  Niekedy je ťažké pozrieť sa na vzťahy nezaujato. Môj pohľad dokázal klientom otvoriť oči a ukázať im, že nie je všetko tak čierne, ako sa im to momentálne javí. Dokázala som s klientmi úspešne prežiť rozvod a taktiež im pomôcť zachrániť vzťah.

  Pri svojej práci sa však dokážem odosobniť a pochopiť záujmy klienta.

  Spoločne dokážeme vymyslieť čokoľvek pre záchranu Vás, alebo Vášho vzťahu.

  Čo tak to skúsiť? Porozprávajme sa o vašom vzťahu a problémoch, ktoré v ňom aktuálne pretrvávajú.

 • Sen alebo cieľ? Poďme na to!

  299,00 

  Máte nejaký nesplnený sen? Prípadne nedosiahnuteľný alebo nedokončený cieľ? Odhovárate sa od uskutočnenia tohto sna alebo cieľa? Zastavili Vás Vaše myšlienky pri realizácii, alebo ste ani nezačali, pretože ste si povedali množstvo dôvodov prečo sa to nedá, prečo sa to nepodarí a prečo nedokážete uspieť a zrealizovať tento sen/cieľ?

  Poviem Vám len jedno : Som si istá, že sa vo Vás skrýva nesmierna vrodená sila. Máte neobmedzený potenciál, ste schopní, jedineční, vzácni a zaslúžite si mať a plniť si svoje sny, ktoré nosíte hlboko vo svojom srdci.

  Ja viem, že možno máte plno obáv, strachu – predsa každý poznáme svojich verných „priateľov“ ( myslené ironicky ) menom strach a komfortná zóna. No verte mi, ak sa raz rozhodnete, že chcete a rozbehnete sa za tým – dokážete čokoľvek :)

  Chcete lepšiu prácu? Nie ste spokojný vo svojom živote? Nemáte splnený sen z detstva? Máte vysnívané napr. lyže ale sú dosť drahé a z vášho platu si to nemôžete dovoliť? Je mi úplne jedno aký máte sen/cieľ, pre mňa za mňa sa poďme naučiť skákať na žirafe, poďme zrealizovať zasadenie fialky na Antarktídu, urobme z Vás astronauta/ku alebo vymyslíme podnikateľský plán pre predaj kôstok z melóna na ozdravné účely :) :) :)

  Tak ešte raz – Nič nie je nemožné, zapamätajte si to :)

  Ponúkam nasledovné – Čo keby sme sa pustili do realizovania? Poďme na to! Moju pomocnú ruku máte k dispozícii.

   

   

 • Virtuálna kamarátka

  24,00 

  Osobne/Online – 24€ /1,5h 

  Veľa ľudí sa nechce z rôznych dôvodov zdôverovať svojim blízkym. Preferujú preto niekoho, kto je od daného problému odosobnený – teda niekoho                s odstupom.

  Premýšľali ste niekedy, aké by to bolo mať niekoho, kto iba počúva? Kto sa o Vás skutočne zaujíma, no nesúdi Vás? Kto sa porozpráva o čomkoľvek, bez akéhokoľvek názoru na Vašu osobu? Virtuálna kamarátka je presne takou priateľkou. Je tu pre každého.

  Virtuálna kamarátka si vypočuje Vaše problémy a pomôže Vám získať nový pohľad na svet. Zverte sa jej s tým, čo Vás trápi. Uľaví sa Vám.

  Virtuálny svet prináša viacero možností komunikácie – telefonát, videohovor alebo chat. Niekedy človek nedokáže o svojich pocitoch rozprávať a lepšie sa mu vyjadrujú jeho pocity písomne. Preto je táto služba poskytovaná aj formou chat-u/komunikácie v aplikáciách : Skype, FB messenger, WhatsApp, Viber, Signal. Výber aplikácie nechám na Vás.